Hakkımızda

Yasemin Miras Beauty Salon

BİZ KİMİZ?

Cilt bakımı denince akla gelen ilk isimlerden olan Yasemin Miras; diğer makyaj ve bakım uygulamalarında uzman olan ekip arkadaşlarıyla 2002 senesinde kurduğu merkezde sizlere hizmet vermektedir.

Daha önce Şişli Lazer Medikal adıyla anılan merkezimiz şimdi sizlere Yasemin Miras Beauty Salon olarak hizmet vermektedir.

Şişli’nin en işlek lokasyonlarından olan Halaskargazi Caddesi’nde hizmet veren merkezimizde  cilt bakımı, makyaj ve epilasyon gibi uygulamaları gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimize Göz At

POPÜLER HİZMETLERİMİZ

EPİLASYON

Kadın erkek herkes epilasyondan yana. Ancak çoğu kişi “Ya acırsa” diyerek yaptırmaktan korkuyor. Ancak korkulacak bir şey yok. O tüyler ya gidecek, ya gidecek.

MICROBLADING

Kaşlarınızda doğallıktan yanayız. Microblading, özel microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek çizgiler çizilerek, gerçek kaş görünümü verilmesidir.

AQUAPEEL CİLT BAKIMI

Hollywood yıldızlarının tercihi AquaPeel uygulaması ile cilt yenilenip ve gençleşiyor, tıkanık gözenekler ve pürüzlü cilt hemen iyileşiyor.

KALICI MAKYAJ

Her zaman bakımlı olmayı sevenler için! Kaş, eyeliner ve dudaklara renkli pigmentlerden oluşan doğal su bazlı boya ile şekil verin!

Yasemin Miras ve ekibini verdikleri hizmetlerden dolayı tebrik ediyorum. Kendinizi böyle temiz ve güvenli ellere teslim ediniz! Elleriniz sağlık kızlar!

Sacide Taşaner Yasemin Miras Hakkında
Sacide Taşaner
, Oyuncu | Kırgın Çiçekler

Yasemin Miras Beauty Salon cilt bakımında tercih ettiğim merkezlerin başında geliyor! Başarılarının devamını diliyorum!

Zeynep Kumral Yasemin Miras Hakkında
Zeynep Kumral
, Oyuncu | Çukur Dizisi

Muhteşem cilt bakımı için gönülden teşekkür ederim. İşlerini severek ve başarıyla yapıyorlar bunu deneyimledim. Ellerinize sağlık!

Ali Burak Ceylan Yasemin Miras Hakkında
Ali Burak Ceylan
, Oyuncu | Kalp Atışı

Temiz ve şık ortamda profesyonel uzmanlar tarafından cilt bakımı yapıldı. Çok memnun ayrıldım merkezden. Yasemin Miras ve ekibine sonsuz teşekkürler!

Burcu Kıratlı Yasemin Miras Hakkında
Burcu Kıratlı
, Oyuncu | Aşk ve Mavi

Randevu Al

Detaylı bilgi veya ücretsiz görüşme randevusu almak için formu doldurunuz.

LOKASYON

  • Halaskargazi Caddesi Nar Apartmanı No 186. Kat 1. Daire 1. Yasemin Miras Beauty Salon. Şişli İSTANBUL.
  • 02122415550, 05364502575
  • info@yaseminmiras.com.tr

SİZİ ARAYALIM

Call Now Button

Uygulama Fiyatını Öğren

FİYAT AL