Buz Epilasyon

Buz Epilasyon

En açık tüylerde, en ince etkili, acısız ve dört mevsim her ten rengine uygulanabilen Buz Epilasyon sistemi tüm sorunlarının halledildiği yeni nesil bir teknoloji. İleri teknoloji soğutucu mekanizması sayesinde tamamen acısız bir sistem olan Buz Epilasyon ile ten renginiz, tüy renginiz, nasıl olursa olsun istenilen sonuçlar elde etmek mümkün.

Koyu Ten Buz Epilasyon Uygun mu?

Yeni nesil buz epilasyon teknolojilerine en önemli farkı tüm ten renklerine uygunluğundur. Dört mevsim boyunca ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun buz epilasyon sisteminden faydalanabilirsiniz.

Buz Epilasyon hangi mevsimde yapılabiliyor?

Buz epilasyondan her mevsim faydalanabilirsiniz. Eski sistem epilasyon sistemleri ten rengi koyulaştıkça etkisi de azalırdı. Koyu tenlerde bile etkili sonuçlar almanızı sağlayan buz epilasyon sistemi ile bronz tene sahip olduğunuzda da tedaviden faydalanabilirsiniz.

Yüzüm için bu yeni sistemden faydalanabilir miyim?

Yüzdeki tüylerde eski nesil epilasyon sistemlerinin faydalı olmamasının başlıca nedeni yüzdeki bulunan tüylerin çok açık renk ve daha ince olmasıdır. Eski nesil epilasyon uygulama yapıldığında yüzde tetikleme yaptığı gözlemlenmiştir. Buz epilasyon, yüzdeki en ince ve en açık tüylerde bile etkili olan bir teknolojiye sahiptir. Yüzdeki tüylerle uygulama yapılacak bölgelerin çok küçük olması eski epilasyon sistemlerinin aplikasyon başlıklarının bu bölgelere uygulama yapılamayacak kadar büyük olmasıydı. Buz Epilasyon sistemi ile kaş arası gibi daha küçük bölgeler için tasarlanmış başlıklara sahiptir.

Cildiniz istediğiniz kadar pürüzsüz değil.

İnce ve açık renk tüylerde eski nesil sistemlerin etkili olmaması, uygulama tamamlandıktan sonra pürüzsüz bir sonuç ulaşılması zorlaştırıyordu. Buz epilasyon teknoloji ise tüm tüylere etki olduğunda çok daha pürüzsüz bir sonuç alınmasını sağlıyor.

Kaç seans gerekiyor?

Altı hafta aralıkla 3-5 seans arası bazı kişilere yeterli gelirken, araştırmalarda pürüzsüz etki yaratmak için genelde 6 veya 8 seans yaptırmasının gerektiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulaması bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor.

İşlem sırasında acı var mı?

Buz epilasyon sisteminin eski nesil epilasyon tedavilerine göre en belirgin farkı çok daha konforlu ve acısız olmasıdır. Bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile canınız acımayacak. Özellikle acı eşiği çok düşük olan kadın ve erkeklerde bile en çok tercih edilen sistem buz epilasyondur.

Randevu Al

Detaylı bilgi veya ücretsiz görüşme randevusu almak için formu doldurunuz.


LOKASYON

  • Halaskargazi Caddesi Nar Apartmanı No 186. Kat 1. Daire 1. Yasemin Miras Beauty Salon. Şişli İSTANBUL.
  • 02122415550, 05364502575
  • info@yaseminmiras.com.tr

SİZİ ARAYALIM

Call Now Button

Uygulama Fiyatını Öğren

FİYAT AL