Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner | YaseminMiras

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner uygulaması ile küçük görüntüsü rahatsızlık veren gözler,daha büyük gösterilebilir,çok büyük görüntüsü olan gözler daha çekik ve küçük hale getirilebilir.

İddiasız olduğunu düşündüğünüz gözleriniz, daha iddialı ve çekici hale getirilebilir.Çok bitişik olduğu düşünülen gözler,daha ayrık gösterilebilir ve doğal kirpikler optik olarak daha yoğun gösterilebilir. Silinebilir normal makyajda eyeliner uygulamasında başarısız olan bayanlar bu işlemle çözüm bulabilirler.

Kalıcı eyeliner uygulaması nasıl yapılır?

Eyeliner uygulamasında da diğer uygulamalarda olduğu gibi,uygulama yapılacak kişiyle ön görüşme yapılarak,şikayet ve istek belirlenir. Bu doğrultu da istenen şekil,işlemden önce ön çizimle belirlenir.Ve kişinin onayından sonra,lokal anestezi yapılarak işleme geçilir.

Kalıcı Eyeliner uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi temel esas doğal bir görünüm elde edilmesidir.

Bundan dolayı, uygulamanın kalıcılığı düşünülürse, çok iddialı kalıcı makyajlar yaptırılmamalıdır. Çok kalın ve çok uzun olarak yapılmış bir eyeliner, özel bir gecede çok şık ve iddialı görünebilir ancak bu makyajın gündelik hayatta da kullanılacağı ve her ortama uyum sağlamayacağı da düşünülmelidir.

Randevu Al

Detaylı bilgi veya ücretsiz görüşme randevusu almak için formu doldurunuz.


LOKASYON

  • Halaskargazi Caddesi Nar Apartmanı No 186. Kat 1. Daire 1. Yasemin Miras Beauty Salon. Şişli İSTANBUL.
  • 02122415550, 05364502575
  • info@yaseminmiras.com.tr

SİZİ ARAYALIM

Call Now Button

Uygulama Fiyatını Öğren

FİYAT AL