Kalıcı Kaş Kontürü

Kalıcı Kaş Kontürü

Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olarak karşınıza çıkan kalıcı kaş kontürü, kaşları seyrek olan, kaşlarında boşluklar olan ya da kaşlarını mevcut halinden daha kalın yapmak isteyen kişilere uygulanan bir dolgu işlemidir. Son zamanlarda oldukça sık uygulanan ve hem kadınların hem de bazı erkeklerin tercih etmiş olduğu kalıcı kaş kontürü, doğal bir boyanın deri altına enjekte edilmesi ile yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamaya bir nevi dövme işlemi demek de mümkündür. Kalıcı kaş kontürü hakkında merak ettiğiniz bütün detayları sizin için paylaşıyoruz.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Kalıcı kaş kontürü yapılırken öncelikle uygulamayı yaptıracağınız merkezi iyi seçmeniz gerekmektedir. Steril ortamda ve uygun malzemeler ile bu işlemin yapılması oldukça önemlidir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız söz konusu olacaktır. Kaş kontürü işlemi yapılmadan önce kaş bölgesinde bulunan makyaj iyice temizlenmekte ve kaş için en uygun şekil kalem yardımı ile çizilmektedir. Uygulama için ilk taslağı oluşturan bu şekil çizme yöntemi, kişinin yüz şeklinde en uygun kaş yapısını belirlemek ve iki kaşı birbirine eşitlemek için yapılmaktadır. Ardından ise kaş uyuşturulmaktadır. Bu işlemden sonra kaşı boyama işlemine geçilmekte ve kaş kontürü yapmayı sağlayan alet ile doğal içerikli boya kaş bölgesindeki deri altına işlenmeye başlamaktadır. Uygulama bir kez yapılmakta ve kaş tekrar uyuşturularak ikinci defa boyanın üzerinden geçilmektedir. İşlem yaklaşık 1 saat sürmekte ve sürenin sonunda kaşınızdaki his geri gelmektedir. Uygulama bir nevi dövme işlemi olduğu için kaşta kanamalar olabilmektedir. Bu yüzden steril bir ortamda bu işlemin yapılması önemlidir. Kaş kontürü yapıldıktan sonra iki gün kaşınızı yıkamamanız gerekmektedir. Kaş dövmesi kıl tekniği de kaş kontürü için kullanılan yöntemlerden biridir.

Kimler yaptırabilir?

Kalıcı kaç kontürünü kaşları seyrek olan ve kaş yapısından memnun olmayan herkes yaptırabilmektedir. İster kadın olun isterseniz erkek, eğer bu uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız güvenilir bir merkezde kaş kontürü uygulaması yaptırabilirsiniz.

Kalıcı Kaş Kontürü Kaç Seans Sürer

Kaş kontürü işlemi tek seansla sonlanmamaktadır. İşlemin en iyi sonucu vermesi için ikinci seansın yapılması gerekmektedir. Kaş kontürü yaklaşık 2-3 yıl görünümünü korumaktadır. Kaş kontörü sonrası bakım işlemlerinin düzenli yapılması, uygulamanın ömrünü uzatmaktadır.

Randevu Al

Detaylı bilgi veya ücretsiz görüşme randevusu almak için formu doldurunuz.


LOKASYON

  • Halaskargazi Caddesi Nar Apartmanı No 186. Kat 1. Daire 1. Yasemin Miras Beauty Salon. Şişli İSTANBUL.
  • 02122415550, 05364502575
  • info@yaseminmiras.com.tr

SİZİ ARAYALIM

Call Now Button

Uygulama Fiyatını Öğren

FİYAT AL