Rus Manikürü

Rus Manikürü

Rus Manikürü Nedir?

Kadınların bakım listesinin en başında bakımlı tırnakları yer alır. Bakımlı tırnaklarda doğru ve güzel yapılmış bir manikür işleminden geçer. Manikür işlemi el tırnaklarına uygulanır. Bu işlem ile daha kusursuz ve güzel tırnaklara sahip olmak isteyen kadınlar bu işlemi sıklıkla yaptırmaktadır. Rus manikürü olarak geçen  uygulama tırnakların sert, kuru ve şekilsiz yapıdan daha sağlıklı bir hale getirilmesini sağlar. 

Rus Manikürü Öncesi ve Sonrası.

Rus Manikürü Nasıl Yapılır?

Sağlıklı tırnak oluşumuna olanak sağlayan Barielle tırnak eti giderici, tırnak bölgesine sürülerek 3-5 dakika beklenir. Bu bölgeye yumuşaklık kazandırdığı için tırnak itme işleminde de bir kolaylık oluyor. Sonrasında işlem yapılan bölge ılık sabunlu suyla durulanır. Bu işlemden sonra tırnaklara oje sürülür. Oje sürme işlemi tamamlanarak, Barielle hızlı tırnak kurutucu işlemi uygulanır. İçerisinde bulunan özel maddeler sayesinde hızlı kuruma olanağı sunuyor. Aynı zamanda oje kolay kolay soyulmayan ve çıkmayan bir yapıya sahipken, tırnaklara canlılık kazandırıyor.

İşlemler sonrasında kişinin el ve tırnak bölgesine göre masaj işlemi uygulanarak kuru manikür işlemi sonlandırılır. Bu işlem güzellik merkezlerinde yapılan bir uygulamadır. Profesyonel bir kişi tarafından yapıldığı zaman daha kusursuz bir hal alacaktır.

Rus Manikürü Öncesi ve Sonrası.

Randevu Al

Detaylı bilgi veya ücretsiz görüşme randevusu almak için formu doldurunuz.


LOKASYON

  • Halaskargazi Caddesi Nar Apartmanı No 186. Kat 1. Daire 1. Yasemin Miras Beauty Salon. Şişli İSTANBUL.
  • 02122415550, 05364502575
  • info@yaseminmiras.com.tr

SİZİ ARAYALIM

Call Now Button

Uygulama Fiyatını Öğren

FİYAT AL